VZDĚLÁVACÍ VIDEA A WEBINÁŘE

Přístup k samotným výukovým materiálům je pouze pro NOVĚ zaregistrované členy (původní registrace byly smazány), kteří si novu registrací zajistí předplacený roční přístup (6000 Kč bez DPH nebo 250 euro).

Zaregistrujte  se ZDE a poté si zakupte na E-SHOPU ZDE roční předplatné.
Pro platby ze Slovenska zaregistrované do DPH (DIČ DPH) vyčkejte na zaslání faktury (eshop negeneruje faktury s přenesením daňové povinnosti). Po zaplacení bude přístup aktivován.

Hromadný email bude využit jen pro informaci o novém videu, aby Vám nic neuniklo.

AUTOSKOP IV - výukový seriál, který vás naučí pracovat s automobilním osciloskopem tak, abyste nemuseli stále něco nastavovat, zapomínat, znovu se učit, ztrácet čas a trápit se kolem toho všeho. Naučím vás minimalizovat práci s osciloskopem a zároveň dojít ke správně změřenému signálu. Vyhodnocení je buď na vás (postup testu je napsán v přednastavení osciloskopu) nebo stačí poslat do ADK komunity nebo komukoliv jinému.

EMISE - zajímavé materiály ohledně emisí, vlastní studie apod.

TESTY KOMPONENTŮ - jedná se o videonávod, jak na motoru (nebo na stole) testovat komponenty nebo dělat analýzy prostřednictvím sériové a paralelní diagnostiky a také pomocí nejrůznějších přípravků (aktivátor, tlakoměry, simulátory, testery). Cílem je test komponentu bez jeho demontáže, popřípadě nový díl před montáží na motor. Náměty od servisů jsou vítány.

PŘÍPADY Z PRAXE - zde jsou co nejméně sestříhané postupy hledání závad. Cílem je ukázat reálnou situaci diagnostika postupujícího dle běžně dostupných informací. Ukazuji zde i úkony, které jsou často laiky označovány jako chyby.

KRÁTKÁ VIDEA ZE SERVISŮ - krátká videa do 10 minut. Servisy mohou něco natočit ohledně diagnostiky nebo i zajímavost mechanických prací. Zkrátka vše, co by mohlo pomoci druhých servisům a já to zde uveřejním. Jsou tu i má videa z dílny. 

ZAČÍNÁME S DIAGNOSTIKOU - úplné začátky diagnostiky motoru hezky systémově, krok za krokem dle mých zkušeností pedagogických i diagnosticky odborných.

KNIHOVNA OSCILOGRAMŮ - zde naleznete vzorové i závadové průběhy komponentů

ZÁZNAMY Z PREZENČNÍCH ŠKOLENÍ - videozáznam + skripta

ODKAZY - zde naleznete odkazy na přístroje, přípravky, udělátka či zajímavé zdroje informací

JEDNOTKY SOFTY ČIPY MAPY - v této rubrice se bude postupně plnit téma ohledně jednotek motoru, především práce s flesherem a poznávání map v ŘJ motoru.