VZDĚLÁVACÍ VIDEA A WEBINÁŘE

Přístup k samotným výukovým materiálům je pouze pro NOVĚ zaregistrované členy (původní registrace byly smazány), kteří si novu registrací zajistí předplacený roční přístup (6000 Kč bez DPH).

Zaregistrujte  se ZDE a poté si zakupte na E-SHOPU ZDE roční předplatné. Pro platby ze Slovenska zaregistrované do DPH (DIČ DPH) vyčkejte na zaslání faktury (eshop negeneruje faktury s přenesením daňové povinnosti). Po zaplacení bude přístup aktivován.

Hromadný email bude využit jen pro informaci o novém videu, aby Vám nic neuniklo.

ZAČÍNÁME S DIAGNOSTIKOU
ODKAZY
 přístroje, přípravky, informace
JEDNOTKY SOFTY ČIPY MAPY

AUTOSKOP IV - výukový seriál, který vás naučí pracovat s automobilním osciloskopem tak, abyste nemuseli stále něco nastavovat, zapomínat, znovu se učit, ztrácet čas a trápit se kolem toho všeho. Naučím vás minimalizovat práci s osciloskopem a zároveň dojít ke správně změřenému signálu. Vyhodnocení je buď na vás (postup testu je napsán v přednastavení osciloskopu) nebo stačí poslat do ADK komunity nebo komukoliv jinému.

TESTY KOMPONENTŮ - jedná se o videonávod, jak na motoru (nebo na stole) testovat komponenty nebo dělat analýzy prostřednictvím sériové a paralelní diagnostiky a také pomocí nejrůznějších přípravků (aktivátor, tlakoměry, simulátory, testery). Cílem je test komponentu bez jeho demontáže, popřípadě nový díl před montáží na motor. Náměty od servisů jsou vítány.

PŘÍPADY Z PRAXE - příběhy - zde jsou co nejméně sestříhané postupy hledání závad. Cílem je ukázat reálnou situaci diagnostika postupujícího dle běžně dostupných informací. Ukazuji zde i úkony, které jsou často laiky označovány jako chyby.

KRÁTKÁ VIDEA ZE SERVISŮ - krátká videa do 10 minut. Servisy mohou něco natočit ohledně diagnostiky nebo i zajímavost mechanických prací. Zkrátka vše, co by mohlo pomoci druhých servisům a já to zde uveřejním. Jsou tu i má videa z dílny. 

ZAČÍNÁME S DIAGNOSTIKOU - úplné začátky diagnostiky motoru hezky systémově, krok za krokem dle mých zkušeností pedagogických i diagnosticky odborných.

KNIHOVNA OSCILOGRAMŮ - zde naleznete vzorové i závadové průběhy komponentů

ZÁZNAMY Z PREZENČNÍCH ŠKOLENÍ - videozáznam + skripta

ODKAZY - zde naleznete odkazy na přístroje, přípravky, udělátka či zajímavé zdroje informací

JEDNOTKY SOFTY ČIPY MAPY - v této rubrice se bude postupně plnit téma ohledně jednotek motoru, především práce s flesherem a poznávání map v ŘJ motoru.