Sekce "Pro řidiče" slouží pro laiky, nadšence a všechny zájemce o pochopení náročnosti diagnostiky, vážnosti poruch, významu kontrolky motoru a chybových kódů. Vše pro lepší spolupráci s autoservisem.


Jsem připraven vás vzdělávat přátelé !

Připravuji vzdělávací koncept, který pomůže řidičům připravit se na možné problémy s motorem, vážností a finanční náročností. Také to pomůže objasnit nelehkou práci autoservisů a popř. vybrat si jiný, pro ně vhodnější. V neposlední řadě má koncept usnadnit práci autoservisům tím, že zákazník bude umět správně interpretovat chybový kód vyčtený z řídící jednotky motoru a tím může být vyloučena nebo potvrzena na dálku případná reklamace, odhad vážnosti problému a případná podpora na dálku. Zákazník má právo vědět více o svém autě, znát rizika a odhad problému, ale práci musí udělat servis, aby nedošlo ještě k větším problémům od zásahu řidiče.

Není jednoduché vysvětlovat složité věci laikům, ale jde to ! zkuste a uvidíte.

Co v jednotlivých sekcích najdete ?

Záznamy kurzů
Zde najdete hotová školení či webináře v podobě záznamu (ke stažení) včetně skript popř. dalších materiálů (odkazy, videa z dílny apod.). Zakoupením záznamu se vlastními slovy vyjádříte, proč máte zájem a že nemáte důvod a chuť šířit materiály dále.

Prezenční školení
Zde najdete termíny a přihlášení na školení pro laiky a nadšence. Probírané učivo je srozumitelné a pochopitelné.

Online školení
Stejným způsobem jako prezenční školení jsou pořádána online školení prostřednictvím platformy ZOOM.

Publikace PDF
Zde najdete publikace pojednávající postupně a stravitelně o tématech, které by řidiči měli znát, aby dokázali pochopit chybu vyčtenou z jednotky motoru a další zákonitosti řízení motoru.

Diskuse řidiči
Přátelé, zde můžete diskutovat mezi sebou jak je vám libo, můžete vkládat i fotky, lajkovat atd. Jen prosím zachovávejte úctu a slušnost. Já se tu občas mohu objevit a pomoci. Pokud ale potřebujete opravdu poradit nebo diagnostikovat váš motor, využijte formuláře zde na stránkách pro řidiče. 

ŽÁDOST O POMOC
Pomohu vám buď radou ve formě tipu na závadu, popř. jak si jinak poradit (písemný projev), nebo přímo pomohu závadu zjistit (výjezd k Vám nebo u mne na dílně). Vyplníte formulář a já se Vám ozvu.